English Polish

Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodzieżowy Champion Luxembourga

ANNIE SARRACENIA  Majestic Chameleon (FCI)


"Eni"



ur: 03.09.2010 r.
hod. Anna Krzemińska-Żuk
wł. Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk



prcd-PRA - OptiGen A  - wolna/clear
(poprzez dziedziczenie)
EIC (Excercise Induced Collapse) wolna/clear (poprzez dziedziczenie)
HD - A
ED - 0/0

oczy - czyste

 galeria >>

wystawy >>


wystawy: 

Poznań (CACIB), 20.10.2012r. - kl.otwarta - doskonała - lokata 1-CWCCACIB-j.Dusko Piljevic (Serbia)
Retriever  Club Championship Show - Warszawa.09.09.2012r. - kl.otwarta -
doskonała - lokata 2 -j.Philippe Lammens(F)
Sopot (CACIB), 12.08.2012r. - kl.otwarta -
doskonała - lokata 1-CWCres.CACIB-j.R.Niklasiewicz(PL)
Bydgoszcz (CWC), 12.02.2012r. - kl.pośrednia -
doskonała - lokata 1 - CWC - s. ()
Brno (CACIB), 05.02.2012r. - kl.pośrednia -
doskonała -
lokata 1 - CAC -res.CACIB- s..Mary O'Donoghue (GB)
Brno (CACIB), 04.02.2012r. - kl.pośrednia -
doskonała -
lokata 1- CAC - CACIB - s.Martin O'Donoghue (GB)
Głogów (CACIB), 29.01.2012r. - kl.pośrednia -
doskonała -
lokata 2 - res.CACIB - s.Martin O'Donoghue (GB)
Legionowo (CWC), 11.12.2011r. - kl.pośrednia -
doskonała - lokata 1 - CWC - s.M.Supronowicz (PL)

Amsterdam, (CACIB), 27.11.2011r. - kl.młodzieży - doskonała - lokata 3 (w stawce 25 suczek)- s.C. Jouanchicot (FR)
Luxembourg (CACIB), 05.11.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - MŁODZIEŻOWY CHAMPION LUXEMBOURGA -  s.Jorge Nallem (Uruguay)
Poznań (CACIB), 22.10.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY  -. s.Firlik (PL)
Legionowo, (KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW), 01.10.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 2 (14 konkurentek)- s.A. Allen(UK)
Leeuwarden (CAC), 01-03.09.2011r.- kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 ( w stawce 11 konkurentek)- ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY  -
NAJLEPSZY JUNIOR!!! -
 
s. Caudio de Giuliani (IT) & Jos de Cuyper (BE)
Leeuwarden (Euro Dog Show), 01-04.09.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 3 ( w stawce 14 suczek)
Sopot (CWC), 14.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY  - j.E.Szeliga - Szeremeta(PL)
Sopot (CACIB), 13.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - BEST JUNIOR - j.M.Cyperlingl(PL)
Leszno (CWC), 05.06.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - NAJLEPSZY JUNIOR - BOB -
BIS JUNIOR !!!- BEST IN SHOW !!
!
- s. Dave Mithell & Jacky Mithell(GB)

Grudziąc (CWC), 16.04.2011r. - kl.szczeniąt - o.wielce obiecująca - lokata 1 - BEST PUPPY - BIS PUPPY III- s. D.Witkowska (PL)
Legionowo (CWC), 11.12.2010r. - kl.baby - o.wielce obiecująca -
lokata 1 - BEST BABY - BIS BABY IV- s. M.Cyperling (PL)
Głogów (CACIB), 30.01.2011r. - kl.baby - o.wielce obiecująca -
lokata 1 - BEST BABY - BIS BABY I- s. M.Brown (UK)

rodowód/pedigree:

                                                                                

Buttonwood McIntosh

MBISS Am./Can.Ch. Beechcroft's Study In Black


Am/Can/Brazil/Grand/PanAm/Intl. Ch.Beechcroft's Perfect Charmer

Ch. Lindall A'Bit Of The Action

Beechcroft's Perfect Gem

Can. Ch. Beechcroft's Stardust

Ch. Beechcroft Citadel CD, WC

Beechcroft's Stargazer

Ch. Buttonwood Fox Hill Ivy

Am/Can. Ch. Tabatha's Knight J.H .C.D

Am/Can. Ch. Tabatha's Hunterleigh Riot

Ch. Springharbor Sass O'Tabatha, WC

Buttonwood Fox Hill Olivia

Ch. Rainell's The Beat Goes On

Ch. Buttonwood Nikki

Wenie Malmesbury Sable Blues

 

Ch.CZ, SK Tapeatom Choir Master



Tapeatom Gusto

Sh.Ch.Sandylands Gad-About

Tapeatom Lucy Locket

Tapeatom Libertine

Lapema's Leo Of Sandylands

Tapeatom Gilly With A G

Ch.Domenika Sable Blues


Dual Ch.Rocheby Union Jack

Lindall Galileo For Rocheby

Rocheby Peppermint

Multi Ch.Fee Sable Blues

Int.Ch.Multi.Ch.Rocheby Smokescreen

Multi Ch.Bonny Bee Sable Blues

--------------------------------------------------------------------------------------

 All rights reserved © 2006 Majestic Chameleon
Created by Anna Krzemińska-Żuk