English Polish

Champion  Polski

Młodzieżowy Champion  Polski
Młodzieżowy Champion  Luxembourga
Młodzieżowy Zwycięzca Polskiego Klubu 2011 - BEST JUNIOR - BIS JUNIOR


ARTHUS SARRACENIA  Majestic Chameleon (FCI)

"Mac"



ur: 03.09.2010 r.

hod. Anna Krzemińska-Żuk
wł. Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk

HD - A/A (wolny od dysplazji biodrowej)
ED - 0/0 (wolny od dysplazji łokciowej)
oczy - czyste/clear
prcd-PRA - OptiGen A  - wolny/clear
(poprzez dziedziczenie)
OptiGen
RD/OSD - Normal/Clear
EIC (Excercise Induced Collapse) wolny/clear (poprzez dziedziczenie)
Miopatia (HMLR) - wolny/clear - N/N
Narkolepsja - wolny/clear - N/N
Genotyp - eeBB (Yy-czysty żółty)
DNA profil



 
galeria Arthusa >>

potomstwo Arthusa>>

wystawy: 


 " 17to miesięczny, biszkoptowy pies, super głowa, piękna górna linia,
dobrze skątowany, piękny tył i piękny front, prawidłowego wzrostu, porusza się świetnie"
- j. Martin O'Donoghue (GB)
więcej >>


Szczecin (CACIB), 29.06.2012r.-kl.pośrednia - doskonała-  lokata 1- CWC - res.CACIB - s.Peter Machetanz (DE) - ukończony Championat Polski!
Drzonków (CWC), 04.03.2012r. - kl.pośrednia - doskonała - lokata 1 - CWC - s.A.Sobkowska-Dopierała (PL)

Brno (CACIB), 05.02.2012r. - kl.pośrednia - doskonała 2 - res.CAC - s.Martin O'Donoghue (GB)
Brno (CACIB), 04.02.2012r. - kl.pośrednia -
doskonała 2 - res.CAC - s.Mary 
O'Donoghue (GB)
Legionowo (CWC), 11.12.2011r. - kl.pośrednia - doskonała - lokata 1 - CWC - s.M.Supronowicz (PL)

Luxembourg (CACIB), 05.11.2011r. - kl.młodzieży - doskonała - lokata 1 - MŁODZIEŻOWY CHAMPION LUXEMBOURGA -  s.Jorge Nallem (Uruguay)
Poznań (CACIB), 22.10.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY  - NAJLEPSZY JUNIOR - j.Jean Leanning (GB)
Legionowo, (KLUBOWA WYSTAWA RETRIEVERÓW), 01.10.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 (11 konkurentów)- Młodzieżowy Zwycięzca Klubu - 
BEST JUNIOR - BIS JUNIOR! -
s.M.Brown (UK)
Toruń (CWC), 28.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - NAJLEPSZY JUNIOR
s. R.Niklasiewicz (PL)
Sopot (CWC), 14.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - NAJLEPSZY JUNIOR - BIS Junior 3 - j.E.Szeliga - Szeremeta(PL)
Sopot (CACIB), 13.08.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY-j.M.Cyperlingl(PL)
Koszalin (CWC), 24.07.2011r. - kl.młodzieży -
doskonała - lokata 1 - ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY - NAJLEPSZY JUNIOR -j.P.Król(PL)

Inowrocław (CWC), 17.04.2011r. - kl. szczeniąt - lokata 1 -o.wielce obiecująca -BEST PUPPY- s. R.Niklasiewicz (PL)
Głogów (CACIB), 30.01.2011r. - kl.baby -
lokata 1 -o.wielce obiecująca - s. M.Brown (GB)
Legionowo (CWC), 11.12.2010r. -  kl.baby - lokata 1 - ocena wielce obiecująca - s. Monika Cyperling (PL)


rodowód/pedigree:

                                                                                

Buttonwood McIntosh

MBISS Am./Can.Ch. Beechcroft's Study In Black


Am/Can/Brazil/Grand/PanAm/Intl. Ch.Beechcroft's Perfect Charmer

Ch. Lindall A'Bit Of The Action

Beechcroft's Perfect Gem

Can. Ch. Beechcroft's Stardust

Ch. Beechcroft Citadel CD, WC

Beechcroft's Stargazer

Ch. Buttonwood Fox Hill Ivy

Am/Can. Ch. Tabatha's Knight J.H .C.D

Am/Can. Ch. Tabatha's Hunterleigh Riot

Ch. Springharbor Sass O'Tabatha, WC

Buttonwood Fox Hill Olivia

Ch. Rainell's The Beat Goes On

Ch. Buttonwood Nikki

Wenie Malmesbury Sable Blues

 

Ch.CZ, SK Tapeatom Choir Master



Tapeatom Gusto

Sh.Ch.Sandylands Gad-About

Tapeatom Lucy Locket

Tapeatom Libertine

Lapema's Leo Of Sandylands

Tapeatom Gilly With A G

Ch.Domenika Sable Blues


Dual Ch.Rocheby Union Jack

Lindall Galileo For Rocheby

Rocheby Peppermint

Multi Ch.Fee Sable Blues

Int.Ch.Multi.Ch.Rocheby Smokescreen

Multi Ch.Bonny Bee Sable Blues

--------------------------------------------------------------------------------------

 All rights reserved © 2006 Majestic Chameleon
Created by Anna Krzemińska-Żuk