English Polish

Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Młodziezowy Champion Estonii
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013
Młodziezowy Zwycięzca Estonii 2013
Zwycięzca Estonii 2013

2 x CRUFTS QUALIFICATION 2014  

DELUXE SARRACENIA Sitkowski Bór (FCI)



galeria/ gallery >>

film / video clip - click >>


ur./born: 04.08.2012

hod: Dorota & Marek Waszkiewicz 
właściciele/owners: Anna Krzemińska-Żuk & Jarosław Żuk


Doroto, Marku dziękujemy Wam za tego wspaniałego chłopaka!


HD-A/A (wolny od dysplazji biodrowej)
ED - 0/0 (wolny od dysplazji łokciowej)
oczy/eyes - wolny/clear
prcd-PRA - OptiGen A - wolny/clear 
(wolny poprzez dziedziczenie)
EIC-  wolny/clear (wolny poprzez dziedziczenie)
Miopatia (HMLR)- wolny/clear
Narkolepsja- wolny/clear
Genotyp - eeBB (Yy - czysty żółty)  - nie niesie genu czekoladowego
HNPK - wolny/clear
pełne uzębienie/ full dentition
DNA profil (Laboklin)  


galeria/ gallery >>


wystawy/shows:  

Kalisz (CAC), 08.06.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - doskonały/excellent 1- CWC -   Sędzia/Judge: Aneta Dopierała (PL)
Antoninek (CAC), 29.05.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - doskonały/excellent
1- CWC - BEST DOG & BOS -   Sędzia/Judge: Andrzej Skrzyński (PL)
Łódź (CACIB), 11.05.2014r.- klasa otwarta/open class - excellent
1- CWC -   Judge: Istvan Janos Antal (ROM)
Berlin-Brandenburg (VDH), natonal show, 29.03.2014 - intermediate class -excellent
2 -res.CAC - Judge: Jan Roger Sauge (Mambrinos kennel)
Berlin-Brandenburg (VDH), internatonal show, 29.03.2014 - intermediate class -excellent
2 -res.CAC - Judge: Ewa Nielsen
Mielno (CAC), 06.01.2014r.- kl.pośrednia/intermediate class - excellent
1- CWC - BOS- ZWYCIĘZCA RASY/BEST OF BREED - BEST OF GROUP !!  -   Sędzia/Judge:  Małgozata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
Świebodzice (CAC), 30.11.2013r.- kl.pośrednia/intermediate class - excellent
1- CWC - ZWYCIĘZCA RASY/BEST OF BREED - BOG4  -   Sędzia/Judge:  Miroslav Vaclavik (CZ)

Poznań (CACIB), 27.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent 1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER - BOB JUNIOR"POLISH JUNIOR WINNER 2013",  CRUFTS QALIFICATION 2014  Sędzia/Judge: Eugenia Fengler (PL)
Poznań (CACIB), 26.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER - BOB JUNIOR - BEST OF BREED !-   Sędzia/Judge: Sean Delmar (Ireland)
Gorzów Wlkp. (CAC), 13.10.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER- BOB JUNIOR - BEST IN SHOW JUNIOR-1 ! - 
Sopot (CAC), 11.08.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent
1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER- BOB JUNIOR - BEST IN SHOW JUNIOR-1 ! -  Sędzia/Judge:  Julija Aidietiene  (LT) & Viera Vitkova (SK)
Sopot (CACIB), 10.08.2013r.- kl.młodzieży/junior class - excellent 1- ZW.MŁODZIEŻY/YOUTH WINNER  Sędzia/Judge: Viera Vitkova (SK)
Warszawa (CACIB), 13.07.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent 1- BEST JUNIOR  -  Sędzia/Judge: Satu Yla-Mononen (FIN)

Estonia - Talliin (CACIB), 2.06.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent 1- BEST JUNIOR - BOB J -  J CAC - NAJLEPSZY PIES - BOS  - "ESTONIAN JUNIOR WINNER 2014", "ESTONIAN WINNER 2013" - CRUFTS QALIFICATION 2014 -   Sędzia/Judge: Juta Haranen (ESTI)

Antoninek (CAC), 29.05.2013r.- kl.junior - doskonała/excellent 1- BEST JUNIOR - NAJLEPSZY PIES - BOS  - ZWYCIĘZCA RASY - BOB - BOG 4 -  Sędzia/Judge: Krzysztof Czechowski (PL)
Drzonków (CACIB), 03.03.2013r.- kl.puppy - w.obiecujący/
v.promissing
1- BOB PUPPY -  Sędzia/Judge .Margaret Gardner (UK)
Głogów (CACIB), 28.01.2013r.- kl.baby - w.obiecujący/
v.promissing
1 Sędzia/Judge: Katerina Pereguda (UKR)
Bydgoszcz (CAC), 25.11.2012r.- kl.baby -  w.obiecujący/
v.promissing
1- BOB BABY - BEST IN SHOW BABY4  - Sędzia/Judge: Viera Vitkowa(SK)

                                                                                

Ch. Zinfndel Brigham


Ch.Tullamore's Toblerone


Ch.Sureshot Hyspire Impressive

Ch.Windfall Pipe Major

Ch.Janrod Tammy Whynot

Ch. Tullamores Mikimoto

Can.Ch.Rosanan Barley Corn


Labwell's Take Another Look

Ch.Tabatha's Confection

Ch.Dickendall Davaron Gable

Ch. Dickendall Arnold

Wolvercote Gaity Girl


Tabatha's Confetti WC


Ch. Muskelunge's Top Gun

Ch.Tabatha's Giggle WC

Ch.Houston Sitkowski Bór

 

Devonshires Stash



Visions Cain's Mutiny

Sounder's Hear Me Roar

Kelleygreens Amanzing Grace

Devonshires Time For Tia

Timberline Blackthorn Bing


Pine Edge Jus Maid-Rite


Ch.GOLD AMBER Herbu Zadora


Ahti Aspen Of Finnwoods

Palabras Blu Bayo

Hirsipirtin Xedox


Dominikana Herbu Zadora

Might Be A Show Dog Of tintagel Winds

Coco Chanel Rescator



  
 sarracenia.ghostdog@interia.pl

+ 48 609 89 11 08
+ 48 504 69 44 00
 + 48 (61) 291 79 82

--------------------------------------------------------------------------------------

 All rights reserved © 2006 Majestic Chameleon
Created by Anna Krzemińska-Żuk